Hallo, ik bied u mijn fantastische Brig Eagle 6 te huur aan, verkrijgbaar in de haven van Porto-Vecchio. Het is een semi-rigide model 2022, gebouwd in 2021, met een pro xs-motor van de nieuwste generatie van 115 pk. In totaal is er plaats voor maximaal 7 personen. Het is de ideale boot voor een dagje uit met familie of vrienden om Zuid-Corsica te ontdekken met zijn prachtige stranden en baaien, evenals zijn paradijselijke eilanden. Deze boot is goed uitgerust voor navigatie op zee en beschikt onder meer over GPS, dieptemeter en een Bluetooth-radio om aan boord van muziek te genieten. Daarnaast vindt u bovendien een sleepboei voor 2 personen om uw dagen te vullen. De prijzen die op de site worden weergegeven, zijn exclusief brandstof. Deze blijven de verantwoordelijkheid van de huurder of dienen bij vertrek te worden gezien. Zeer comfortabele boot om te zeilen, zonnebaden, zonnescherm, douche, Bluetooth-muziek Navigatiekaart, mogelijkheid om GPS-punten met magische plaatsen te plaatsen. Ladder om zonder problemen weer naar boven te klimmen. Laag verbruik Voor meer informatie kunt u contact met mij opnemen via een bericht. Ik help u graag bij uw navigatieproject. Mogelijkheid tot schipper, als u niet over een vaarbewijs beschikt. De 2-persoonsboei (donuts) is alleen te huur met schipper. Tot snel, Tony Tony.
Bonjour,
Je vous propose à la location mon superbe Brig Eagle 6, disponible au départ du port de porto-vecchio
C'est un semi-rigide construit en 2021 modèle 2022 avec un moteur de 115cv pro xs dernière génération . Il peut accueillir jusqu'à 7 personnes au total. C'est le bateau idéal pour une sortie à la journée en famille ou entre amis pour découvrir la Corse du sud avec ses magnifiques plages et criques ainsi que ses îles paradisiaques.
Ce bateau est bien équipé pour la navigation en mer, et possède notamment GPS, sondeur ainsi qu'un poste radio bluetooth pour profiter de la musique à son bord. Par ailleurs vous trouverez en supplément une bouée tractable 2 personnes pour occuper vos journées.
Les tarifs affichés sur le site n'incluent pas le carburant . Ces derniers restent à la charge du locataire ou à voir au départ.
Bateau très confortable pour naviguer, bain de soleil, taus de soleil, douchette, musique Bluetooth
Carte de navigation, possibilité de vous mettre des points gps avec des endroits magique.
Échelle pour remonter sans difficulté.
Faible consommation
Pour de plus amples renseignements, n'hésitez pas à me contacter via la messagerie
Je serai ravi de vous accompagner dans votre projet de navigation.
Possibilité de skipper, si vous n’avez pas le permis
La bouée 2 personnes (donuts) est disponible seulement en location avec skipper.
À bientôt,
Tony
Tony.
Activiteiten
Duiken
Familie
Ontdekking
Sportieve vrijetijdsbesteding
Details
Huurvoorwaarden
Soort verhuur
Boot zonder bemanning
Met schipper
In- en uitchecktijden:
09:00 / 17:30
Borg
1 500 €
(Beheerd door SamBoat)
Beheer van de borgsom
Borgbeheer: Beheerd door SamBoat
U wordt uitgenodigd om de borg te betalen op SamBoat 48 uur voor aanvang van de verhuur. Er zal een pre-autorisatie van het borgbedrag worden uitgevoerd op uw creditcard. Bij afwezigheid van schade zal de borg automatisch worden terugbetaald na het einde van de verhuur.
Annuleringsvoorwaarden
Matig
Brandstof
Niet inbegrepen
Boot
Type boot
RIB
Model
Brig
-
Eagle 6
Bouwjaar
2022
Toegestane capaciteit
8
Lengte (m)
6
Breedte (m)
2,4
Diepgang (m)
0,5
Vermogen
115hp
(1 Motor)
- 4-takt
Brandstoftype
Loodvrije benzine
Brandstofcapaciteit
121 L
Vers water tank
40 L
Huisdieren toegestaan aan boord
Nee
Lokatie
Anders
Uitrusting
Kustvaart
Andere mogelijke momenten voor vertrek
Porto-Vecchio
Annuleringsvoorwaarden van de verhuurder
Annuleringsvoorwaarden:
Matig
Meer dan 2 weken voor de huurperiode krijgt u 50% van het huurbedrag terug. Minder dan 2 weken voor de huurperiode is er geen terugbetaling mogelijk.
Uitrusting
Navigatie
GPS
Diepte meter
VHF
Comfort
Bimini
Zonnedek
Buitendouche
Achterste bereik
Recreatie
Zwemtrap
Tubing
Buitenluidsprekers
Energie
USB aansluiting
Sanitair
Zoet water
(40 L)
Opties
Supplément skipper
75 €
/ dag
Bouée 2 personnes
40 €
/ verhuur
Algemene beoordeling
5.0
- 2 reactie
Gedetailleerde beoordelingen
Overeenstemming van de boot
Staat van de boot
Comfort aan boord
Toegankelijkheid
Ontvangst en communicatie
Prijs-kwaliteitverhouding
Ongemodereerde reviews - Gesorteerd van nieuwste naar oudste
Geert
Automatisch vertaalde tekst
Zeer goede en vriendelijke ontvangst. De boot die we huurden was in zeer goede staat. Zeker een aanrader om één van Tony's boten te boeken.
{{ commentTranslate }}
+{{ initialPictures.length - 4 }}
Christophe
Automatisch vertaalde tekst
RAS, pro, arrangeant et sympathique mais malheureusement météo pas au RDV
420 €
per dag
2 700 €
per week
Minimale huurperiode :
1 dag
Van 01 september
Tot 31 oktober :
350 €
per dag
1 500 €
per week
Minimale huurperiode :
1 dag
Rest van het jaar
:
250 €
per dag
Minimale huurperiode :
1 dag
Beste prijsgarantie
Bij SamBoat garanderen wij u altijd de beste prijsaanbiedingen.
Heeft u deze advertentie op een andere website gevonden tegen een interessantere prijs? Hieronder vindt u hoe u ons hiervan op de hoogte kunt stellen, zodat ons toegewijde team de nodige controles kan uitvoeren en contact met u kan opnemen
Bij het reserveren via SamBoat geniet u van andere exclusieve voordelen: een team van watersportexperts tot uw beschikking, betalingsfaciliteiten, een loyaliteitsprogramma dat u meerdere beloningen biedt.
Waarom wilt u deze advertentie melden?
Deel de aankondiging Kim
Tekst gekopieerd naar klembord !
Kopiëren/plakken wordt niet ondersteund door uw browser. Gebruik Ctrl+c om uw advertentie te kopiëren !