Dit is ons loyaliteitsprogramma waarmee u van exclusieve aanbiedingen en voordelen geniet bij uw eerste reservering op SamBoat. De SamBoat Club is eenvoudig en gratis!
Over Semi rigide 8m 300 chevaux hyeres 13 personnes
Automatisch vertaalde tekst
Let op, bedankt om mij te raadplegen alvorens een reservering te maken om de beschikbaarheid van de boten te controleren.
Hallo,
Ik bied deze prachtige hoogwaardige halfstijve boot Nuova Jolly Prince 25 te huur aan, extreem ruim.
Het is een boot van 8m met een 300 pk Mercury 4-takt motor van de nieuwste generatie (krachtig, stil en zeer zuinig in vergelijking met een 2-takt motor die veel verbruikt).
Het zal u tevredenstellen voor een prachtige dag om de Gouden Eilanden, Porquerolles, Port Cros, Le Levant te ontdekken, dankzij de vele opties.
Als u de regio niet kent, help ik u graag de mooiste plekjes aan te wijzen.
Paradijselijke stranden, wilde kreken, natuurreservaat, restaurants op de eilanden.
De boot is uitgerust met:
-Koelkast
-Zeer groot zonnedek voor
-Zeer grote zonnekap (schaduw)
-Zwemtrap
-Zwemplatform in teakhout
-12-inch GPS-echolood
-Bluetooth muziek
-Friswaterdouche
-Teakhouten eettafel.
Vertrek vanuit de haven van Gapeau in Hyeres
Volledig zicht op het water bij vertrek
Gratis PRIVÉ parkeergelegenheid direct voor de boten
(Uniek in Hyères)
U vertrekt met een volle tank brandstof, de brandstof die u verbruikt moet u bij uw terugkeer bijvullen.
Benzinestation ter plaatse, geen wachttijden, ik regel dit met u (Uniek in Hyères).
VERPLICHT VAARBEWIJS
Borg van €2000 per creditcard
Ik sta tot uw beschikking voor alle aanvullende verzoeken via het Samboat-berichtensysteem
attention, merci de me consulter avant toute réservation pour vérifier la disponibilité des bateaux
Bonjour
je propose à la location ce magnifique Semi rigide haut de gamme Nuova Jolly prince 25 extrêmement spacieux
C'est un bateau de 8m avec un moteur 300 chevaux mercury 4 temps dernière génération (puissant discret et très économique par rapport à un moteur 2 TEMPS qui consomme énormément)
Il vous comblera pour une magnifique journée à la découverte des îles d'or, Porquerolles, port cros, le levant, grâce a ses nombreuses options.
Si vous ne connaissez pas la région je me ferais un plaisir de vous indiquez les plus beaux coins.
plages paradisiaques, criques sauvages, réserve naturelle, restaurants sur les iles.
Le bateau dispose de:
-Frigo
-très grand bain de soleil avant
-très grand Taud de soleil (ombrage)
-échelle de bain
-plateforme de baignade en teck
-sondeur GPS 12 pouces
-musique Bluetooth
-douchette eau douce
-table à manger en teck
Départ du port du gapeau a Hyeres
visibilité totale sur le plan d'eau au départ
parking PRIVÉ gratuit juste devant les bateaux
(unique a Hyeres)
Vous partez avec le plein d'essence l'appoint de l'essence consommée est à refaire à votre retour.
station essence directement sur place, pas d'attente, je men occupe avec vous
(unique a Hyeres)
PERMIS BATEAU OBLIGATOIRE
caution 2000€ par cb
Je suis à votre disposition pour toutes demandes supplémentaires via la messagerie Samboat
Activiteiten
Cruise
Duiken
Ontdekking
Sportieve vrijetijdsbesteding
Details
Huurvoorwaarden
Soort verhuur
Boot zonder bemanning
In- en uitchecktijden:
08:30 / 18:00
Borg
2 500 €
(Beheerd door SamBoat)
Beheer van de borgsom
Borgbeheer: Beheerd door SamBoat
U wordt uitgenodigd om de borg te betalen op SamBoat 48 uur voor aanvang van de verhuur. Er zal een pre-autorisatie van het borgbedrag worden uitgevoerd op uw creditcard. Bij afwezigheid van schade zal de borg automatisch worden terugbetaald na het einde van de verhuur.
Tot 5 dagen voor het begin van de huurperiode krijgt u 70% van het huurbedrag terugbetaald. Minder dan 5 dagen voor de huurperiode is geen terugbetaling mogelijk.
Promoties
Bijkomende kortingen
Samboat Club
-5%
De leden van de SamBoat Club genieten van extra kortingen op een selectie van boten.
Ontdek de SamBoat Club
Ongemodereerde reviews - Gesorteerd van nieuwste naar oudste
Jules
Automatisch vertaalde tekst
Excellent loueur et de très bon conseil! Je recommande à 100%
{{ commentTranslate }}
+{{ initialPictures.length - 4 }}
Christophe
Automatisch vertaalde tekst
Au top! Superbe bateau et loueur hyper pro et sympa!
{{ commentTranslate }}
+{{ initialPictures.length - 4 }}
Marc
Automatisch vertaalde tekst
Professionnelle; accueil, informations, conseils, fluidité des transactions. Une bonne adresse : un stationnement pour véhicules, un ponton facile d'accès et proche du chenal. Tout pour le plaisir du marin occasionnel.
Bij SamBoat garanderen wij u altijd de beste prijsaanbiedingen.
Heeft u deze advertentie op een andere website gevonden tegen een interessantere prijs? Hieronder vindt u hoe u ons hiervan op de hoogte kunt stellen, zodat ons toegewijde team de nodige controles kan uitvoeren en contact met u kan opnemen
Bij het reserveren via SamBoat geniet u van andere exclusieve voordelen: een team van watersportexperts tot uw beschikking, betalingsfaciliteiten, een loyaliteitsprogramma dat u meerdere beloningen biedt.
Waarom wilt u deze advertentie melden?
Deel de aankondiging Semi rigide 8m 300 chevaux hyeres 13 personnes
Tekst gekopieerd naar klembord !
Kopiëren/plakken wordt niet ondersteund door uw browser. Gebruik Ctrl+c om uw advertentie te kopiëren !
Foto's van vorige huurders