AXOPAR 28 T-TOP ( Verplichte schipper inbegrepen in de prijs)|
Een mix van luxe en verfijning,|
Scandola Marine biedt u deze prachtige Axopar 28 T-TOP aan die plaats biedt aan 7 personen (exclusief schipper).|
Met een lengte van 9,20 meter en een 300 pk motor is dit schip onverslaanbaar.|
Gedurende de dag, begeleid door uw schipper, ga op ontdekkingstocht naar de mooiste plekjes in de regio.|
Scandola natuurreservaat, dorp Girolata of de baai van Piana.|
Alles is erop gericht om indruk te maken.|
Aan boord vindt u sanitaire voorzieningen, een cabine met twee slaapplaatsen, een buitendouche, een vast zonnescherm, zonnebedden voor en achter, zwemtrap met achterplatform, geluidssysteem en nog veel meer.|
**Brandstof wordt aan het einde van de dag in rekening gebracht**|
Schipper kost 200€, ter plaatse te betalen|
Verhuur per dag of bij zonsondergang.|
Tot binnenkort..
AXOPAR 28 T-TOP ( Skipper obligatoire inclus dans le tarif)
Mélange de luxe et de finesse,
Scandola Marine vous propose ce magnifique Axopar 28 T-TOP pouvant acceuillir 7 personnes (hors skipper).
D'une longueur de 9.20 mètres et doté d'une motorisation de 300Cv, rien ne résiste à ce bateau.
Tout au long de la journée accompagné de votre Skipper Partez à la découverte des plus beaux endroits de la région.
Reserve naturelle de Scandola, Village de Girolata ou encore calanque de Piana.
Tout est fait pour en mettre plein la vue.
A bord, vous retrouverez des sanitaires, une cabine avec deux couchages, douche de pont, taud de soleil fixe, bain de soleil avant/arrière, échelle de bain et sa plateforme arrière, sono et bien plus encore.
**Carburant facturé en fin de journée**
Skipper facturé 200€, à régler sur place
Location à la journée ou en couché de soleil.
A très bientôt.
Activiteiten
Ontdekking
Details
Huurvoorwaarden
Soort verhuur
Met schipper
In- en uitchecktijden:
09:00 / 17:00
Borg
Geen borg vereist
Beheer van de borgsom
Borgbeheer: Direct door de eigenaar verzorgd
De eigenaar heeft ervoor gekozen om de borg direct bij de verhuur af te handelen. Betaal geen borg voordat u de boot en de eigenaar heeft gezien.
Annuleringsvoorwaarden
Zen
Brandstof
Niet inbegrepen
Boot
Type boot
Motorboot (Motorkruiser)
Model
Axopar
-
28 T-Top
Bouwjaar
2021
Toegestane capaciteit
8
Aantal cabines
1
Aantal slaapplaatsen
2
Aantal toiletten
1
Lengte (m)
9,2
Breedte (m)
3
Diepgang (m)
0,7
Vermogen
300hp
(1 Motor)
- 4-takt
Brandstoftype
Loodvrije benzine
Brandstofcapaciteit
300 L
Vers water tank
70 L
Huisdieren toegestaan aan boord
Nee
Lokatie
Haven
Uitrusting
Semi-Offshore
Andere mogelijke momenten voor vertrek
Galéria
Annuleringsvoorwaarden van de verhuurder
Annuleringsvoorwaarden:
Zen
Tot 5 dagen voor het begin van de huurperiode krijgt u 70% van het huurbedrag terugbetaald. Minder dan 5 dagen voor de huurperiode is geen terugbetaling mogelijk.
Bij SamBoat garanderen wij u altijd de beste prijsaanbiedingen.
Heeft u deze advertentie op een andere website gevonden tegen een interessantere prijs? Hieronder vindt u hoe u ons hiervan op de hoogte kunt stellen, zodat ons toegewijde team de nodige controles kan uitvoeren en contact met u kan opnemen
Bij het reserveren via SamBoat geniet u van andere exclusieve voordelen: een team van watersportexperts tot uw beschikking, betalingsfaciliteiten, een loyaliteitsprogramma dat u meerdere beloningen biedt.
Waarom wilt u deze advertentie melden?
Deel de aankondiging Axopar 28 T-Top
Tekst gekopieerd naar klembord !
Kopiëren/plakken wordt niet ondersteund door uw browser. Gebruik Ctrl+c om uw advertentie te kopiëren !