Een fantastisch jacht aan de Costa Brava, de DOQUEVE 43, met een refit uitgevoerd in 2020 met een capaciteit voor 12 personen, die u het comfort, de luxe en de snelheid biedt om excursies te maken vanuit Palamos of Platja D´aro.
< br >Met een lengte van 13,30 meter en een comfortabele kuip en solarium in de boeg is het een uitstekende keuze vanwege het comfort en de ruimte voor het leven aan boord. De 2 krachtige motoren van elk 510 pk maken het een snelle en veilige boot op alle soorten reizen, met uitstekend gedrag tijdens de navigatie.
Uitgerust met de nieuwste technologie, heeft het 3 hutten, 2 badkamers waar 6 personen in kunnen mensen om de nacht door te brengen. Het heeft een solarium met een zeer ruime flybridge en een zeer praktisch zwemplatform voor toegang tot het water.
# Inbegrepen in de prijs
- BTW
- Verzekering
- Afmeren in de basishaven - 2 Paddle Surf
# NIET inbegrepen in de prijs
- Brandstof afhankelijk van verbruik
- Verplichte eindschoonmaak 40 euro
- Schipper
. Halve dag (4 uur): €120
. Volledige dag (8 uur): € 150
- Ligplaatsen in andere havens
- Eventuele extra service bij de bootverhuur, zoals catering, etc.
Un fantástico yate en la Costa Brava, el DOQUEVE 43, con un refit realizado en el año 2020 con capacidad para 12 personas, que te ofrece la comodidad, lujo y rapidez para realizar excursiones desde Palamos o Platja D´aro.
Con una eslora de 13,30 metros y una cómoda bañera y solarium en proa es una excelente elección por su confort y espacio para la vida a bordo. Sus 2 potentes motores de 510cv cada uno, hacen de ella una embarcación rápida y segura en todo tipo de travesías, con un excelente comportamiento durante la navegación.
Equipado con ultima tecnología, dispone de 3 Cabinas, 2 baño que permite pernoctar a 6 personas. Tiene solárium con un fly muy espacioso y plataforma de baño muy práctica para acceder al agua.
# Incluidos en el precio
- IVA
- Seguros
- Amarre en el puerto base
- 2 Paddle Surf
# NO incluidos en el precio
- Combustible según consumación
- Limpieza final obligatoria 40 euros
- Patrón
. Media jornada (4 horas): 120€
. Día completo (8 horas): 150€
- Amarres en otros puertos
- Cualquier servicio adicional al alquiler de la embarcación, como catering, etc..
Activiteiten
Ontdekking
Details
Huurvoorwaarden
Soort verhuur
Met schipper
In- en uitchecktijden:
10:00 / 18:00
Borg
600 €
(Direct door de eigenaar verzorgd)
Beheer van de borgsom
Borgbeheer: Direct door de eigenaar verzorgd
De eigenaar heeft ervoor gekozen om de borg direct bij de verhuur af te handelen. Betaal geen borg voordat u de boot en de eigenaar heeft gezien.
Tot 5 dagen voor het begin van de huurperiode krijgt u 70% van het huurbedrag terugbetaald. Minder dan 5 dagen voor de huurperiode is geen terugbetaling mogelijk.
Uitrusting
Comfort
Bimini
Tafel
Wifi en internet
Zonnedek
Buitendouche
Gratis parkeren
A/C
Flybridge
Achterste bereik
Verwarming
Dodger
Outdoor cushions
Gangway
Cover
MP3 player
Bluetooth connection
Teak cockpit
Teak deck
Outdoor fridge
Keuken
Kookplaat
Koelkast
Diepvries
Gootsteen
Plancha
Koffiezetapparaat
Magnetron
Recreatie
Zwemtrap
Stand up paddle
TV
Buitenluidsprekers
Navigatie
GPS
Diepte meter
Spi
Electrische ankerlier
Automatische piloot
Boegschroef
VHF
AIS
Compass
Radar
Sanitair
WC
Douche
Warm water
Zoet water
(300 L)
Badkamer
(2)
Black water tank
Grey water tank
Opties
Supplément skipper
Verplicht
150 €
/ dag
Algemene beoordeling
5.0
- 1 reactie
Gedetailleerde beoordelingen
Overeenstemming van de boot
Staat van de boot
Comfort aan boord
Toegankelijkheid
Ontvangst en communicatie
Prijs-kwaliteitverhouding
Ongemodereerde reviews - Gesorteerd van nieuwste naar oudste
Martin
Automatisch vertaalde tekst
Un dia molt agradable i el patró molt atent. Repetirm segur
Bij SamBoat garanderen wij u altijd de beste prijsaanbiedingen.
Heeft u deze advertentie op een andere website gevonden tegen een interessantere prijs? Hieronder vindt u hoe u ons hiervan op de hoogte kunt stellen, zodat ons toegewijde team de nodige controles kan uitvoeren en contact met u kan opnemen
Bij het reserveren via SamBoat geniet u van andere exclusieve voordelen: een team van watersportexperts tot uw beschikking, betalingsfaciliteiten, een loyaliteitsprogramma dat u meerdere beloningen biedt.
Waarom wilt u deze advertentie melden?
Deel de aankondiging SILVER
Tekst gekopieerd naar klembord !
Kopiëren/plakken wordt niet ondersteund door uw browser. Gebruik Ctrl+c om uw advertentie te kopiëren !