EEN VEILIGE EN GEZELLIGE ZEILBOOT
Bekijk het comfort, de esthetiek en het gevoel van ruimte dat de Sun Odyssey 440 biedt, bijna vergeten we dat het een zeilboot van hoge prestaties is waarvan de innovaties vooral bedoeld zijn om de efficiëntie en veiligheid van het varen te verbeteren. De schuin aflopende zijdekken, verhoogde handgrepen, neergelaten giek, omgekeerde boeg zijn allemaal ontworpen met dit in gedachten en dragen bij aan de elegantie en stijl van deze zeilboot.
GERICHT OP HET WELZIJN AAN BOORD
De cabine, veilig en comfortabel tijdens het varen, verandert gemakkelijk in een openlucht salon of een zonnedek bij het ankeren. De zachte trap naar de salon, bestaande uit drie kleine treden, geeft een echt gevoel van eenheid tussen de binnen- en buitenruimtes. De warme en lichte woonkamer, evenals het grote gebied gewijd aan welzijn, nodigen uit tot samenzijn en het uitwisselen van ervaringen. De ruime, gezellige en lichte hutten zorgen voor momenten van rust en privacy. Al deze ruimtes dragen bij aan een aangenaam en harmonieus leven aan boord, zowel voor weekenden met vrienden als voor lange expedities.
MAXIMALE TOEGESTANE CAPACITEIT 11+STUURMAN, MET OVERNACHTING 9+STUURMAN
Beschikt over 4 tweepersoonshutten, omvormbare salon + 2 complete badkamers.
Verplichte Extra's:
- Stuurman: €220/dag
- Eindschoonmaak: €250 (€50 voor dagcharter)
- Comfortpakket: €250 (alleen met overnachting)
Optionele Extra's:
- Luxepakket: Tot 6 pers. €400, 7-10 pers. €500
- Kok: €200/dag
- Hostess: €200/dag
- Kok en hostess (één persoon die beide taken op zich neemt) €240/dag
* COMFORTPAKKET BEVAT:
- Beddengoed
- Handdoeken
- Butaangas
* LUXEPAKKET BEVAT:
- Transfers luchthaven-embarkatiegebied-luchthaven
- Ontvangst van de wekelijkse boodschappen (om alles aan boord te hebben bij aankomst van de klant) Op deze manier verliest de klant de eerste dag van de charter niet aan boodschappen doen.
- Paddle board
BIJBOOT MET BUITENBOORDMOTOR GRATIS.
OPMERKING: In het hoogseizoen en extra wordt alleen per volledige weken verhuurd, in het laag- en middenseizoen ook per dag.
Borg voor dagcharter: €500
Borg met stuurman: €1000
Er kunnen maximaal 9 volwassenen overnachten (gebruikmakend van de omvormbare salon). Afhankelijk van het profiel van de klant en/of het aantal personen, kan het nodig zijn dat de kapitein een van de hutten gebruikt.
WEEKCHARTER
Begint op zaterdag rond 16 uur (met mogelijkheid van gratis vroeg inschepen, indien de omstandigheden dit toelaten) en in tegenstelling tot de meeste boten in Ibiza, hoewel er geen aanlegplaatsen zijn om te overnachten, wordt het inchecken wel in de haven van Marina Port Ibiza gedaan (Desondanks, afhankelijk van het weer of omdat de boot de dag ervoor op een andere locatie was gecharterd of omdat het handiger is voor de klant, kunnen inschepingen in andere gebieden worden gedaan/overwogen) wat erg handig voor jullie zal zijn omdat je zelfs boodschappen online kunt bestellen, kunt wachten terwijl je een biertje drinkt op een van de fantastische terrassen en het comfortabel aan boord kunt opbergen. Eindigt op vrijdag rond 20 uur ook in de haven (Marina Port Ibiza) Maar als de klant aan boord wil overnachten op de laatste nacht (tot maximaal 09 uur op zaterdag), is dit gratis maar er zijn de volgende gevallen/opties:
1. De klant overnacht voor anker in het ontschepingsgebied en de kapitein brengt de klanten zaterdag met de dinghy aan land.
2. De klant overnacht in de haven maar de kosten zijn voor rekening van de klant, de maximale tijd om de boot te verlaten is zaterdag om 09 uur 's ochtends.
3. De klant heeft de mogelijkheid om een toeslag van €150 te betalen en zo wordt de ontscheping in de haven uitgevoerd en om 12 uur 's ochtends op zaterdag. Op deze manier kan de klant de huurperiode wat verlengen, omdat ze de laatste nacht elders kunnen overnachten (bijvoorbeeld in Formentera) en op zaterdag om 12 uur 's ochtends in de haven kunnen ontschepen.
4. De klant heeft de mogelijkheid om in de haven te overnachten, de kosten van de ligplaats te betalen en ook de €150 toeslag (voor laat vertrek) te betalen, zodat ze ook om 12 uur 's ochtends de boot kunnen verlaten.
CHARTER MINDER DAN EEN WEEK MET OVERNACHTING
Als een klant bijvoorbeeld de boot voor 4 dagen huurt, zou het inschepen rond 12 uur 's middags in de haven zijn en het ontschepen rond 20 uur in de haven (MAAR ER ZIJN GEEN AANLEGPLAATSEN OM TE OVERNACHTEN). Als de klant aan boord wil overnachten op de laatste nacht, kan dit gratis, maar er zijn de volgende gevallen/opties:
1. De klant overnacht voor anker in het ontschepingsgebied en de kapitein brengt de klanten zaterdag met de dinghy aan land.
2. De klant overnacht in de haven maar de kosten zijn voor rekening van de klant, de maximale tijd om de boot te verlaten is zaterdag om 09 uur 's ochtends.
DAY CHARTER
De tijd is flexibel, het is een dag van 8 uur, meestal van 12 tot 20 uur, je zou wat eerder kunnen inschepen en eerder kunnen eindigen, of omgekeerd, iets later kunnen beginnen en later eindigen, afhankelijk van de datum van de reservering en het tijdstip van zonsondergang. Wat inschepingen betreft, worden deze meestal in dezelfde haven gedaan (Marina Port Ibiza) maar bij slecht weer of ruwe zee kan het inschepen en ontschepen op andere locaties plaatsvinden, altijd met het comfort van de klant in gedachten zodat de navigatie veel rustiger en aangenamer is. BRANDSTOF INBEGREPEN IN DE PRIJS.
UN VELERO SEGURO Y ACOGEDOR
Viendo el confort, la estética y la sensación de espacio desplegada por EL Sun Odyssey 440, casi olvidamos que se trata de una embarcación de vela de altas prestaciones cuyas innovaciones han sido, sobre todo, pensadas para mejorar la eficiencia y seguridad de la navegación. Las cubiertas laterales inclinadas, las brazolas elevadas, la botavara bajada, la proa invertida se han diseñado teniendo esto en cuenta y contribuyen a la elegancia y el estilo de este velero.
ERGONOMÍA ENFOCADA AL BIENESTAR DE LA VIDA A BORDO
La cabina, segura y cómoda durante la navegación, se transforma fácilmente al anclarse en un salón al aire libre o en una zona para tomar el sol. La bajada al salón, suave, formada por tres pequeños escalones, da una verdadera sensación de unidad entre los espacios interior y exterior. La cálida y luminosa sala de estar, así como la gran zona dedicada al bienestar, invitan a la convivencia y al intercambio de experiencias. Los amplios, acogedores y luminosos camarotes permiten disfrutar de momentos de descanso e intimidad. Todos estos espacios contribuyen a crear una vida agradable y armoniosa a bordo, tanto para fines de semana con amigos como para largas expediciones.
CAPACIDAD MÁXIMA PERMITIDA 11+PATRÓN, CON PERNOCTA 9+PATRÓN
Dispone de 4 camarotes dobles, salón convertible + 2 baños completos.
Extras Obligatorios:
- Patron: 220 €/dia
- Limpieza final: 250 € (50€ para day chárter)
- Pack confort: 250 € (solo con pernocta)
Extras Opcionales:
- Luxury pack: Hasta 6 pax 400 €, 7 a 10 pax: 500 €
- Cocinero: 200 €/dia
- Azafata: 200 €/dia
- Cocinero y azafata (una persona que se encarga de ambas cosas) 240 €/día
* PACK CONFORT INCLUYE:
- Ropa de cama
- Toallas
- Gas Butano
* LUXURY PACK INCLUYE:
- Traslados aeropuerto-zona de embarco-aeropuerto
- Recepción de la compra semanal (para tener todo estibado a bordo a la llegada del cliente) De esta manera el cliente no pierde el primer dia del chárter en tener que realizar la compra.
- Tabla de paddle surf
EMBARCACIÓN AUXILIAR CON FUERABORDA GRATUITO.
NOTA. En temporada alta y extra se alquila sólo semanas completas, en temporada baja y media también dias sueltos.
Fianza Day Charter: 500 €
Fianza con patrón: 1000 €
Pueden pernoctar hasta un máximo de 9 adultos (utilizando el salón convertible)
En función del perfil del cliente y/o del número de personas, podría ser requerido que el capitán utilizara uno de los camarotes.
CHARTER SEMANAL
Comienza el sábado sobre las 16:00 horas (con posibilidad de early boarding gratuíto, siempre que las circunstancias lo permitan) y al contrario que la mayoría de los barcos en ibiza, aunque no tiene amarres para pernoctar, el checking si se realiza en puerto en Marina port Ibiza (No obstante, por circunstancias climatológicas o porque el barco acabó el charter el dia anterior en otra zona o porque al cliente le viene más cómodo, se podrían realizar/estudiar los embarcos en otra zona) lo que os resultará muy cómodo ya que podéis incluso hacer el pedido de la compra por internet, esperarla mientras tomáis una cerveza en cualquiera de sus fantasticas terrazas y estibarla cómodamente a bordo. Y Finaliza el viernes sobre las 20:00 horas también en puerto (Marina port Ibiza) Pero si el cliente quiere pernoctar a bordo la última noche (hasta máximo las 09:00 horas del sábado, se permitirá de manera gratuíta pero se darán los siguientes casos/opciones:
1/ El cliente duerme fondeado ya en la zona de desembarco y el sábado el capitán baja a los clientes con la dingui)
2/ El cliente duerme en puerto pero el coste correrá por parte del cliente, el horario máximo para dejar el barco será el sábado a las 09:00 de la mañana.
3/ El cliente tiene la opción de abonar un suplemento de 150 € y de esta manera el desembarco se realiza en puerto y a las 12:00 de la mañana del sábado. De esta manera el cliente puede “estirar” un poco más el alquiler ya que pueden pernoctar la última noche en cualquier otra zona (por ejemplo en Formentera) y desembarcar en puerto el sábado a las 12:00 de la mañana.
4/ El cliente tiene la opción de pernoctar en puerto, abonando el coste del amarre y también tiene la opción de abonar los 150 € del suplemento (por salída tardía) de esta manera podrían abandonar también el barco a las 12:00 de la mañana.
CHARTER INFERIOR A UNA SEMANA CON PERNOCTA
Si un cliente alquila el barco por ejemplo 4 dias, el horario del embarco sería sobre las 12:00 en puerto y el desembarco sobre las 20:00 horas en puerto (PERO NO TIENE AMARRES PARA PERNOCTAR). Si el cliente quiere pernoctar a bordo la última noche, podría hacerlo de manera gratuíta, pero se darán los siguientes casos/opciones:
1/ El cliente duerme fondeado ya en la zona de desembarco y el sábado el capitán baja a los clientes con la dingui)
2/ El cliente duerme en puerto pero el coste correrá por parte del cliente, el horario máximo para dejar el barco será el sábado a las 09:00 de la mañana.
DAY CHARTER
El horario es flexible, es una jornada de 8 horas, habitualmente de 12:00 a 20:00, se podría embarcar un poco antes y finalizar antes, o al revés, empezar un poco más tarde y finalizar más tarde, dependerá de la fecha de la reserva y del horario en que anochezca. También existe la opción de hacer alguna hora extra abonando un suplemento. Al respecto del embarco, habitualmente se hacen en el mismo puerto (Marina port Ibiza) pero por mal tiempo o por mal estado del mar, podria realizarse el embarco y desembarco en otras zonas, siempre pensando en la comodidad del cliente para que la navegación sea mucho más tranquila y placentera. COMBUSTIBLE INCLUÍDO EN EL PRECIO.
Activiteiten
Borreltijd
Cruise
Familie
Huwelijk
Ontdekking
Romantiek
Seminar
Sportactiviteiten met begeleiding
Sportieve vrijetijdsbesteding
Verjaardag
Vrijgezellenfeest voor mannen / Vrijgezellenfeest voor vrouwen
Zonsondergang
Details
Huurvoorwaarden
Soort verhuur
Met schipper
In- en uitchecktijden:
16:00 / 20:00
Borg
1 000 €
(Direct door de eigenaar verzorgd)
Beheer van de borgsom
Borgbeheer: Direct door de eigenaar verzorgd
De eigenaar heeft ervoor gekozen om de borg direct bij de verhuur af te handelen. Betaal geen borg voordat u de boot en de eigenaar heeft gezien.
850 €
per dag
4 200 €
per week
7 980 €
2 weken
Minimale huurperiode :
1 dag
Rest van het jaar
:
750 €
per dag
3 500 €
per week
6 650 €
2 weken
Minimale huurperiode :
1 dag
Beste prijsgarantie
Bij SamBoat garanderen wij u altijd de beste prijsaanbiedingen.
Heeft u deze advertentie op een andere website gevonden tegen een interessantere prijs? Hieronder vindt u hoe u ons hiervan op de hoogte kunt stellen, zodat ons toegewijde team de nodige controles kan uitvoeren en contact met u kan opnemen
Bij het reserveren via SamBoat geniet u van andere exclusieve voordelen: een team van watersportexperts tot uw beschikking, betalingsfaciliteiten, een loyaliteitsprogramma dat u meerdere beloningen biedt.
Waarom wilt u deze advertentie melden?
Deel de aankondiging JEANNEAU SUN ODYSSEY 44 AÑO 2023 CREWED
Tekst gekopieerd naar klembord !
Kopiëren/plakken wordt niet ondersteund door uw browser. Gebruik Ctrl+c om uw advertentie te kopiëren !