Dit is ons loyaliteitsprogramma waarmee u van exclusieve aanbiedingen en voordelen geniet bij uw eerste reservering op SamBoat. De SamBoat Club is eenvoudig en gratis!
Boot volledig uitgerust waarmee de opvarenden een geweldige dag op zee kunnen hebben. De boot heeft een zonnedek voor en achter, samen met een tafel op beide plekken. Er zijn ook 5 zitplaatsen voor degenen die willen zitten en willen genieten van het prachtige uitzicht tijdens het varen. De boot heeft een hut en een toilet. We zullen langs de kust varen om van het landschap, de kliffen en de zeegrotten te genieten. We maken verschillende stops om te zwemmen en te genieten van het kristalheldere water van ons prachtige eiland. De prijs is inclusief drankjes, snacks, snorkeluitrusting, paddleboard, en passagiersverzekering. Een schipper is optioneel en kost extra (€200 voor een hele dag), (€100 voor een halve dag), contant te betalen bij aankomst op de boot. De eindschoonmaak kost extra €50, contant te betalen bij aankomst. Brandstof is niet inbegrepen en de prijs varieert afhankelijk van de route en weersomstandigheden. 1) stranden van Muro, Aucanada en Coll Baix, 2) Formentor, Cala Figuera, 3) Cala Clara, Farrutx, 4) Cala Clara, Farrutx, S'arenalet d'Aubarca. De prijzen variëren tussen: optie 1: €90-120, optie 2: €120-150, optie 3: €80-130, optie 4: €110-150. We bieden ook andere opties aan: * Dolfijnen spotten in hun natuurlijke habitat, meestal op maandag, woensdag en vrijdag (informeer naar beschikbaarheid). Vertrek 's ochtends voor 3 uur (06:00-09:00). Eerst bezoeken ze de dolfijnen in hun habitat, waar ze ze van dichtbij kunnen zien en foto's kunnen maken. Daarna kunnen ze zwemmen, snorkelen (veel kleurrijke visjes) en paddleboarden op een idyllisch strand met kristalhelder water: ES COLL BAIX. Prijs €650 inclusief brandstof! * ZONSONDERGANG, om van de zonsondergang op zee te genieten met een goede fles wijn! Raadpleeg de beschikbaarheid voor dit vertrek. Tijd: 19:00-22:00. Prijs €550 inclusief brandstof
Barco totalmente equipado que permite que los ocupantes disfruten de un gran día en el mar.
El barco consta de un solarium en proa y otro en popa junto a una mesa en ambos sitios.
También tiene 5 asientos en caso que los ocupantes quieran ir sentados para disfrutar de las maravillosas vistas navegando.
Dispone de un camarote y un aseo.
Navegaremos cerca de la costa para poder disfrutar del paisaje, los acantilados y cuevas marinas.
Realizaremos varias paradas para refrescarnos y disfrutar de las aguas cristalinas de nuestra bonita isla.
El precio incluye refrescos, snacks, equipo para hacer snorkel, tabla de paddel surf, seguro de ocupantes.
El patrón es opcional y tiene un coste extra de (200€ día completo), (100€ medío día) pagados en efectivo a la llegada al barco.
La limpieza final tiene un coste extra de 50€ pagadas a la llegada en efectivo.
La gasolina no está incluida, el precio varia según ruta y las condiciones metereológicas.
1)playas de Muro, Aucanada y el coll Baix,
2)Formentor, Cala Figuera,
3)Cala Clara, Farrutx
4)Cala Clara, Farrutx, S’arenalet d’Aubarca
Aproximadamente los precios oscilan entre: en la opción 1: 90-120€,
opción 2: 120-150€,
opción 3: 80-130€,
opción 4: 110-150€.
También ofrecemos otras opciones:
*Avistamiento de DELFINES en su hábitat natural realizados unos días a la semana, normalmente los Lunes, Miércoles y viernes (preguntar disponibilidad).
Salida de 3 horas por la mañana (06:30-09:30).
Primero visitaran los delfines en su hábitat, donde podrán verlos de cerca y sacarles fotos.
Por consiguiente podrán bañarse, hacer snorkel (hay muchos pececitos de colores) y paddel surf en una playa idílica de agua cristalina: ES COLL BAIX.
Precio 650€ + gasolina!.
* SUNSET, para disfrutar de la puesta del Sol en medio del mar con una buena botella de Vino!
Para dicha salida por favor consultar disponibilidad.
Horario: 19 hrs.-22hrs. Precio 550€ gasolina incluida
Activiteiten
Ontdekking
Zonsondergang
Details
Huurvoorwaarden
Soort verhuur
Met schipper
In- en uitchecktijden:
10:00 / 17:00
Borg
Geen borg vereist
Beheer van de borgsom
Borgbeheer: Direct door de eigenaar verzorgd
De eigenaar heeft ervoor gekozen om de borg direct bij de verhuur af te handelen. Betaal geen borg voordat u de boot en de eigenaar heeft gezien.
Geaccepteerde betalingsmethoden: Overige
Annuleringsvoorwaarden
Aangepast
Brandstof
Niet inbegrepen
Boot
Type boot
Motorboot (Motorkruiser)
Model
Axopar 28 T-TOP
-
28 T-Top
Bouwjaar
2019
Toegestane capaciteit
8
Aantal cabines
1
Aantal toiletten
1
Lengte (m)
9,5
Breedte (m)
3
Diepgang (m)
1
Vermogen
300hp
(1 Motor)
- 4-takt
Brandstoftype
Loodvrije benzine
Brandstofcapaciteit
250 L
Huisdieren toegestaan aan boord
Nee
Lokatie
Haven
Uitrusting
Kustvaart
Andere mogelijke momenten voor vertrek
Can Picafort
Annuleringsvoorwaarden van de verhuurder
Annuleringsvoorwaarden:
Aangepast
Annuleringsvoorwaarden te bespreken met de charter/verkoper. De terugbetaling van de SamBoat service fees blijft ter overweging van het platform
Cabins
Cabin 1
Double
1 Shower room
Promoties
Bijkomende kortingen
Samboat Club
-5%
De leden van de SamBoat Club genieten van extra kortingen op een selectie van boten.
Ontdek de SamBoat Club
Bij SamBoat garanderen wij u altijd de beste prijsaanbiedingen.
Heeft u deze advertentie op een andere website gevonden tegen een interessantere prijs? Hieronder vindt u hoe u ons hiervan op de hoogte kunt stellen, zodat ons toegewijde team de nodige controles kan uitvoeren en contact met u kan opnemen
Bij het reserveren via SamBoat geniet u van andere exclusieve voordelen: een team van watersportexperts tot uw beschikking, betalingsfaciliteiten, een loyaliteitsprogramma dat u meerdere beloningen biedt.
Waarom wilt u deze advertentie melden?
Deel de aankondiging Axopar 28 T-Top
Tekst gekopieerd naar klembord !
Kopiëren/plakken wordt niet ondersteund door uw browser. Gebruik Ctrl+c om uw advertentie te kopiëren !