Harde romp 6,15 m - 140 pk Suzuki - Jaar 2023. 8 personen - Comfort & veelzijdigheid. Deze recente boot uit 2023 is perfect voor een dagje varen op zee, met familie of vrienden. Met zijn 6,15 meter en zijn Suzuki 140 pk motor combineert hij stabiliteit, veiligheid en vaarplezier. Aan de voorkant zorgt een grote tafel die kan worden omgevormd tot zonnedek ervoor dat u optimaal van het anker genieten. U zult ook de uitrusting waarderen: dek douche, elektrische ankerlier, radio en zonnetent. ⛔ Deze boot is niet toegestaan in de baaien van Cassis.
Coque rigide 6.15 m – 140 cv Suzuki – Année 2023
8 personnes – Confort & polyvalence
Ce bateau récent de 2023 est parfait pour une journée de balade en mer, en famille ou entre amis.
Avec ses 6,15 mètres et son moteur Suzuki 140 cv, il allie stabilité, sécurité et plaisir de navigation.
À l’avant, une grande table convertible en bain de soleil vous permet de profiter pleinement du mouillage.
Vous apprécierez aussi ses équipements : douche de pont, guindeau électrique, poste radio et taud de soleil.
️ Ce bateau n’est pas autorisé dans les calanques de Cassis.
Activiteiten
Borreltijd
Cruise
Eénrichting | Ligstoel
Familie
Gemakkelijk
Huwelijk
Ontdekking
Romantiek
Seminar
Snorkelen
Sportieve vrijetijdsbesteding
Verjaardag
Vissen
Vrijgezellenfeest voor mannen / Vrijgezellenfeest voor vrouwen
Zonsondergang
Details
Huurvoorwaarden
Soort verhuur
Boot zonder bemanning
In- en uitchecktijden:
09:00 / 18:00
Borg
2 000 €
(Direct door de eigenaar verzorgd)
Beheer van de borgsom
Borgbeheer: Direct door de eigenaar verzorgd
De eigenaar heeft ervoor gekozen om de borg direct bij de verhuur af te handelen. Betaal geen borg voordat u de boot en de eigenaar heeft gezien.
Geaccepteerde betalingsmethoden: Creditcard
Annuleringsvoorwaarden
Zen
Brandstof
Niet inbegrepen
Boot
Type boot
Motorboot (Open motorboot (zonder cabine))
Model
Aquabat
-
Sport line 21
Bouwjaar
2023
Toegestane capaciteit
8
Lengte (m)
6,2
Breedte (m)
2,3
Diepgang (m)
1
Vermogen
140hp
(1 Motor)
- 4-takt
Brandstoftype
Loodvrije benzine
Brandstofcapaciteit
80 L
Huisdieren toegestaan aan boord
Nee
Lokatie
Haven
Uitrusting
Kustvaart
Andere mogelijke momenten voor vertrek
Six-Fours-les-Plages
Annuleringsvoorwaarden van de verhuurder
Annuleringsvoorwaarden:
Zen
Tot 5 dagen voor het begin van de huurperiode krijgt u 70% van het huurbedrag terugbetaald. Minder dan 5 dagen voor de huurperiode is geen terugbetaling mogelijk.
Uitrusting
Sanitair
Douche
Navigatie
Diepte meter
Electrische ankerlier
Compass
Comfort
Bimini
Tafel
Zonnedek
Buitendouche
Outdoor cushions
Teak cockpit
Teak deck
Recreatie
Zwemtrap
Buitenluidsprekers
Energie
USB aansluiting
Opties
BOUEE TRACTEE
25 €
/ verhuur
Wakeboard
25 €
/ verhuur
Algemene beoordeling
5.0
- 1 reactie
Gedetailleerde beoordelingen
Overeenstemming van de boot
Staat van de boot
Comfort aan boord
Toegankelijkheid
Ontvangst en communicatie
Prijs-kwaliteitverhouding
Ongemodereerde reviews - Gesorteerd van nieuwste naar oudste
Fabrice
Automatisch vertaalde tekst
Super bonne journée avec un bon bateau entretenu.
À recommander et à refaire.
Bij SamBoat garanderen wij u altijd de beste prijsaanbiedingen.
Heeft u deze advertentie op een andere website gevonden tegen een interessantere prijs? Hieronder vindt u hoe u ons hiervan op de hoogte kunt stellen, zodat ons toegewijde team de nodige controles kan uitvoeren en contact met u kan opnemen
Bij het reserveren via SamBoat geniet u van andere exclusieve voordelen: een team van watersportexperts tot uw beschikking, betalingsfaciliteiten, een loyaliteitsprogramma dat u meerdere beloningen biedt.
Waarom wilt u deze advertentie melden?
Deel de aankondiging LE NONOS II
Tekst gekopieerd naar klembord !
Kopiëren/plakken wordt niet ondersteund door uw browser. Gebruik Ctrl+c om uw advertentie te kopiëren !