Capelli Tempest 600 (2020) • RIB • 6 m • 6 pers • La Madrague (Port de la Madrague)

Capelli Tempest 600 (2020) • RIB • 6 m • 6 pers • La Madrague

Pro


6 pers.
115 pk
6 meter
2020
Met of zonder schipper

Door deze boot te reserveren, kunt u een donatie doen aan de Stichting van de Zee om de bescherming van de oceanen te ondersteunen.

Over TEMPEST 600

Automatisch vertaalde tekst
Hallo en welkom in Zuid-Frankrijk, Wij bieden, met of zonder gids, een Tempest 600 te huur aan die plaats biedt aan maximaal 6 personen aan boord. Uitgerust met een motor van 115 pk, kunt u met deze semi-rigide gemakkelijk de prachtige plekken die ons omringen verkennen, zoals de baai van La Ciotat (de mooiste baai ter wereld), de kreken van Port d 'allon of het eiland Bendor of Embiez. Met een lengte van 6 meter en een breedte van 2,40 meter is deze boot een ideale boot om met meerdere gezinnen met ruimte en in alle veiligheid te varen. Voor middagliefhebbers in de zon, een ligweide, aan de voorkant en aan de achterkant staat tot uw beschikking om te genieten van de ankerperiodes. Uitrusting, zoals de douche aan boord, de dieptemeter, de bimini-top en de achtersalon uitgerust met een picknicktafel. biedt u veel navigatiecomfort. Bovendien is voor de verhuur van deze boot een boot(kust)vergunning vereist. Voor mensen die het niet hebben, of er niet verantwoordelijk voor willen zijn, is het dan mogelijk om zich te laten begeleiden door een persoon uit de regio die u kan helpen het te ontdekken. Om een onvergetelijke ervaring te beleven, kunnen wij u adviseren over navigatieroutes, maar u bent uiteraard vrij om het gewenste navigatieprogramma te definiëren. Voor meer details kunt u contact met ons opnemen via de privéberichtenservice van het platform. We informeren u graag, Tot ziens,
Bonjour et bienvenue dans le sud de la France,
Nous vous proposons, avec ou sans accompagnateur, à la location un TEMPEST 600 qui peut accueillir jusqu'à 6 personnes à son bord. Équipé d’un moteur de 115 cv, ce semi-rigide vous permettra d'explorer facilement les lieux magnifiques qui nous entourent comme la baie de La Ciotat (plus belle baie du monde), les calanques de Port d'allon, du sous-marin ou encore l'ile de Bendor ou des Embiez. Ses 6 mètres de long, ainsi que ses 2m60 mètres de large font de ce bateau, un bateau idéal pour naviguer à plusieurs familles avec de l'espace et en toute sécurité Pour les amateurs d'après-midi au soleil, un bain de soleil, à l'avant sera à votre disposition pour apprécier les périodes de mouillages. Des équipements, comme, la douche de bord, le sondeur, le taud de soleil ou encore le carré arrière équipé d'une table de pique-nique. vous offriront un grand confort de navigation. Par ailleurs, la location de ce bateau requiert obligatoirement le permis Bateaux (côtier). Il est alors possible, pour les personnes ne le possédant pas, ou ne souhaitant pas être responsable de celui-ci, de se faire accompagner par une personne originaire de la région qui sera dans la capacité de vous la faire découvrir. Afin de vivre une expérience inoubliable, nous pourrons vous conseiller des itinéraires de navigation. Pour plus de détails, contactez-nous ! Nous nous ferons un plaisir de vous renseigner. A très vite.

Activiteiten

Duiken
Familie
Ontdekking
Sportieve vrijetijdsbesteding

Details

Huurvoorwaarden

Soort verhuur
Boot zonder bemanning
Met schipper
In- en uitchecktijden:
09:00 / 17:00
Borgsom (zonder schipper)
$1 706,55 (Direct door de eigenaar verzorgd)
Borgsom (met schipper)
Geen borg vereist
Annuleringsvoorwaarden
Matig
Brandstof
Niet inbegrepen

Boot

Type boot
RIB
Model
Capelli - Tempest 600 Lees meer over dit model
Bouwjaar
2020
Toegestane capaciteit
6
Lengte (m)
6
Breedte (m)
2,6
Diepgang (m)
0,6
Vermogen
115hp (1 Motor) - 4-takt
Brandstoftype
Loodvrije benzine
Brandstofcapaciteit
140 L
Huisdieren toegestaan aan boord
Nee
Lokatie
Haven
Uitrusting
Kustvaart
Andere mogelijke momenten voor vertrek
La Madrague

Uitrusting

Navigatie

GPS
Snelheidsmeter
Compass

Comfort

Bimini
Tafel

Opties

Supplément skipper
$137 / verhuur
Foil Electrique Flite
$341 / verhuur

Algemene beoordeling

5.0 - 6 reactie

Gedetailleerde beoordelingen
Overeenstemming van de boot
Staat van de boot
Comfort aan boord
Toegankelijkheid
Ontvangst en communicatie
Prijs-kwaliteitverhouding
Samenvatting van beoordelingen
Gemaakt door AI
Huurders zijn enthousiast over hun ervaring en benadrukken de warme ontvangst van het team en de kwaliteit van de boten. Ze waarderen vooral de nuttige adviezen en gedetailleerde uitleg over de ankerplaatsen. Recente opmerkingen benadrukken onvergetelijke momenten, zoals prachtige zonsondergangen. Over het algemeen heeft iedereen een uitzonderlijke dag gehad.

Ongemodereerde reviews - Gesorteerd van nieuwste naar oudste

Nicolas
Nicolas
Automatisch vertaalde tekst
Équipe au top ! Bateaux au top ! Un coucher de soleil comme on en fait rarement.
{{ commentTranslate }}
+{{ initialPictures.length - 4 }}
Manon
Manon
Automatisch vertaalde tekst
Équipe très accueillante ! Très sérieux ! C’était super !
{{ commentTranslate }}
+{{ initialPictures.length - 4 }}
Christian
Christian
Automatisch vertaalde tekst
Très bien au top
{{ commentTranslate }}
+{{ initialPictures.length - 4 }}
Sébastien
Sébastien
Automatisch vertaalde tekst
Sea trip impeccable, bons conseils de William, merci à l’equipe
{{ commentTranslate }}
+{{ initialPictures.length - 4 }}
Florent
Florent
Automatisch vertaalde tekst
Zeer hartelijke ontvangst, vlekkeloos schone boot, gedetailleerde uitleg over mogelijke ankerplaatsen, baaien... Redelijke prijs. Kortom, een hele leuke ochtend.
Accueil très chaleureux, bateau nickel, explications détaillées sur les mouillages possibles, les anses... Prix raisonnable. Bref, une très belle matinée.
+{{ initialPictures.length - 4 }}
Antoine
Antoine
Automatisch vertaalde tekst
De verhuur is heel goed verlopen! Geweldige dag!
La location s'est très bien passée ! Super journée !
+{{ initialPictures.length - 4 }}

Waar is de boot ?

Nauwkeurige locatie:

Over de eigenaar, NICOLAS
NICOLAS
Lid sinds 2020
PRO
Bekijk alle boten van deze pro