Profiteer direct van 20% korting door de eerste te zijn die deze boot huurt
4 pers.
260 pk
6,2 meter
1994
Boot zonder bemanning
Over Rinker 209 Captiva
Automatisch vertaalde tekst
Onze boot bevindt zich in de haven van Cannobio aan het Lago Maggiore en heeft een vaste ligplaats. Het is een Rinker Captiva 209 met een cabine en voldoende ruimte voor uitstapjes of ontspannen uren op het water. "Mr. Fun" is de perfecte boot voor iedereen die plezier en avontuur wil beleven op het Lago Maggiore. De motorboot is uit 1994, maar is altijd goed onderhouden en regelmatig onderhouden, zodat hij zich in een technisch perfecte staat bevindt - met gebruikssporen passend bij de leeftijd. Aan boord zijn: een zonnedak voor voldoende schaduw aan boord, meerdere stootkussens, reddingsvesten in verschillende maten, waterski's met lijn voor sportieve activiteiten, de zithoek achteraan kan worden omgebouwd tot een zonnebed. Het is bijzonder mooi om met de boot over het Lago Maggiore te varen en de pittoreske oeverstadjes vanaf het water te ontdekken - zoals de imposante ruïnes van het waterkasteel voor Cannero, Isola Bella, of langs de kust tegenover Pino richting Zwitserland. Neem een pauze van de dagelijkse sleur en spring gewoon midden op het meer in het water - een onbeschrijfelijk gevoel om de frisheid en de weidsheid van het Lago Maggiore van dichtbij te ervaren. Belangrijke informatie: verzekering inbegrepen, brandstof NIET inbegrepen, alleen te varen met geldig binnenbootsbewijs, minimale huurperiode: een week, speciale prijs bij twee weken huurperiode mogelijk, we geven de voorkeur aan ervaren bootbestuurders. Voor verdere vragen, schrijf ons gerust een bericht.
Unser Boot liegt im Hafen von Cannobio am Lago Maggiore und hat einen festen Liegeplatz. Es handelt sich um eine Rinker Captiva 209 mit Kajüte und ausreichend Platz für Ausflüge oder entspannte Stunden auf dem Wasser.
„Mr. Fun“ ist das perfekte Boot für alle, die auf dem Lago Maggiore Spaß und Abenteuer erleben möchten.
Das Motorboot hat ein Baujahr von 1994, wurde aber stets gepflegt und regelmäßig gewartet, sodass es sich in einem technisch einwandfreien Zustand befindet – mit altersentsprechenden Gebrauchsspuren.
An Bord befinden sich:
– ein Sonnendach für ausreichend Schatten an Bord
– mehrere Fender
– Schwimmwesten in verschiedenen Größen
– Wasserski mit Leine für sportliche Aktivitäten
– die Sitzgruppe im Heck lässt sich zu einer Sonnenliegefläche umbauen
Besonders schön ist es, mit dem Boot über den Lago Maggiore zu fahren und die malerischen Uferstädtchen vom Wasser aus zu entdecken – wie zum Beispiel die imposanten Ruinen der Wasserburg vor Cannero, die Isola Bella, oder auch entlang der Küste gegenüber von Pino in Richtung Schweiz. Gönnt euch eine Pause vom Alltag und springt einfach mitten auf dem See ins Wasser – ein unbeschreibliches Gefühl, die Frische und Weite des Lago Maggiore hautnah zu erleben.
Wichtige Hinweise:
– Versicherung inklusive
– Kraftstoff NICHT inklusive
– Nur mit gültigem Binnen-Bootsführerschein fahrbar
– Mindestmietdauer: eine Woche
– Sonderpreis bei zwei Wochen Mietdauer möglich
– Wir bevorzugen erfahrene Bootsfahrer
Bei weiteren Fragen schreibt uns gerne eine Nachricht.
Activiteiten
Ontdekking
Sportieve vrijetijdsbesteding
Details
Huurvoorwaarden
Soort verhuur
Boot zonder bemanning
In- en uitchecktijden:
09:00 / 17:00
Borg
1 000 €
(Direct door de eigenaar verzorgd)
Beheer van de borgsom
Borgbeheer: Direct door de eigenaar verzorgd
De eigenaar heeft ervoor gekozen om de borg direct bij de verhuur af te handelen. Betaal geen borg voordat u de boot en de eigenaar heeft gezien.
Geaccepteerde betalingsmethoden: Creditcard
Annuleringsvoorwaarden
Zen
Brandstof
Niet inbegrepen
Boot
Type boot
Motorboot (Motorkruiser)
Model
Rinker
-
Captiva 209
Bouwjaar
1994
Renovatiejaar
2024
Toegestane capaciteit
4
Aantal cabines
1
Lengte (m)
6,2
Breedte (m)
2,5
Diepgang (m)
0,7
Vermogen
260hp
(1 Motor)
- 4-takt
Brandstoftype
Loodvrije benzine
Brandstofcapaciteit
160 L
Huisdieren toegestaan aan boord
Ja
Lokatie
Haven
Uitrusting
Basis
Andere mogelijke momenten voor vertrek
Cannobio
Annuleringsvoorwaarden van de verhuurder
Annuleringsvoorwaarden:
Zen
Tot 5 dagen voor het begin van de huurperiode krijgt u 70% van het huurbedrag terugbetaald. Minder dan 5 dagen voor de huurperiode is geen terugbetaling mogelijk.
Bij SamBoat garanderen wij u altijd de beste prijsaanbiedingen.
Heeft u deze advertentie op een andere website gevonden tegen een interessantere prijs? Hieronder vindt u hoe u ons hiervan op de hoogte kunt stellen, zodat ons toegewijde team de nodige controles kan uitvoeren en contact met u kan opnemen
Bij het reserveren via SamBoat geniet u van andere exclusieve voordelen: een team van watersportexperts tot uw beschikking, betalingsfaciliteiten, een loyaliteitsprogramma dat u meerdere beloningen biedt.
Waarom wilt u deze advertentie melden?
Deel de aankondiging Rinker 209 Captiva
Tekst gekopieerd naar klembord !
Kopiëren/plakken wordt niet ondersteund door uw browser. Gebruik Ctrl+c om uw advertentie te kopiëren !