****** De aangeboden prijs is voor een rit van een halve dag (2u15) en voor 6 personen. De prijs van een extra persoon is 60 € per passagier. Brandstof is inbegrepen. ***** Hallo, Ik bied je mijn pontonboot aan om Parijs over het water te ontdekken met vrienden of familie. Het is een nieuwe boot die zeer gemakkelijk te besturen en zeer stabiel is dankzij deze drie drijvers. U kunt ontspannen in de zon op de comfortabele ...
****** De aangeboden prijs is voor een rit van een halve dag (2u15) en voor 6 personen. De prijs van een extra persoon is 60 € per passagier. Brandstof is inbegrepen. ***** Hallo, Ik bied je mijn pontonboot aan om Parijs over het water te ontdekken met vrienden of familie. Het is een nieuwe boot die zeer gemakkelijk te besturen en zeer stabiel is dankzij deze drie drijvers. U kunt ontspannen in de zon op de comfortabele banken of genieten van de zonsondergang tijdens het aperitief! Aarzel niet om contact met mij op te nemen via mijn SamBoat-berichtensysteem voor speciale verzoeken (filmen, interviews, vrijgezellenfeest voor jonge meisjes / jonge mannen, verjaardag, huwelijksaanzoek ...), ik zal u graag een rondleiding aanbieden gepersonaliseerd! ****** De voorgestelde prijs is voor een rit van een halve dag (2 uur) en voor 6 personen. De prijs van een extra persoon is 60 € per passagier. Brandstof is inbegrepen. *****
******
Le tarif proposé est pour une demie-journée de balade (2h15) et pour 6 personnes. Le prix d'une personne supplémentaire est de 60€ par passager. Le carburant est Inclus.
*****
Bonjour,
Je vous propose mon bateau ponton pour découvrir Paris au fil de l'eau entre amis ou en famille.
C'est un bateau neuf très facile à conduire et très stable grâce à ces trois flotteurs.
Vous pourrez vous détendre au soleil sur ses confortabl ...
******
Le tarif proposé est pour une demie-journée de balade (2h15) et pour 6 personnes. Le prix d'une personne supplémentaire est de 60€ par passager. Le carburant est Inclus.
*****
Bonjour,
Je vous propose mon bateau ponton pour découvrir Paris au fil de l'eau entre amis ou en famille.
C'est un bateau neuf très facile à conduire et très stable grâce à ces trois flotteurs.
Vous pourrez vous détendre au soleil sur ses confortables canapés ou profiter du coucher de soleil à l'heure de l'apéro!
N'hésitez pas à me contacter sur ma messagerie SamBoat pour toute demande spéciale (tournage, interviews, enterrement de vie de jeunes filles/jeunes hommes, anniversaire, demande en mariage...), je me ferai un plaisir de vous proposer un tour personnalisé!
******
Le tarif proposé est pour une demie-journée de balade (2h) et pour 6 personnes. Le prix d'une personne supplémentaire est de 60€ par passager. Le carburant est Inclus.
*****
Ongemodereerde beoordelingen - Gesorteerd van nieuwste naar oudste
gecontroleerd
gecontroleerd
gecontroleerd